TIMEMORE SCULPTOR 078 ELECTRIC COFFEE GRINDER

Timemore Sculptor 078 elektrický mlynček na kávu je výnimočným prírastkom do sveta kávových milovníkov. Svojím moderným a elegantným dizajnom pritiahne oko a svojou výkonnosťou nadchne aj tých najnáročnejších používateľov.

Jednou z hlavných výhod tohto mlynčeka je jeho presnosť a konzistentnosť mletia. Využíva vysoko kvalitné oceľové mlecie kamene, ktoré dokážu mletie kávových zŕn spraviť rovnomerným a jemným spôsobom. S možnosťou nastavenia rôznych hrúbok mletia sa dokáže prispôsobiť rôznym kávovým metódam prípravy, či už ide o espresso, drip, Aeropress alebo iné.

Tento elektrický mlynček je vybavený výkonným a tichým motorom, ktorý umožňuje rýchle a efektívne mletie kávy. Je schopný mlieť zrná s vysokou presnosťou a rýchlosťou, čo ocenia najmä tí, ktorí majú ráno časové obmedzenia, ale nechcú sa vzdať kvalitného kávového zážitku.

Sculptor 078 má aj praktické funkcie, ktoré uľahčujú jeho používanie. Displej na prednej časti mlynčeka poskytuje jasné informácie o nastavení hrúbky mletia a dávkovaní kávy. Tento mlynček tiež disponuje veľkým zásobníkom na kávové zrná s kapacitou, ktorá postačuje aj pre väčšie dávky.

Okrem toho, Timemore Sculptor 078 je kompaktný a ľahko prenosný. Jeho nízka hmotnosť a odolná konštrukcia z neho robia ideálneho spoločníka pre cestovanie alebo kávové súťaže. Mlynček je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

V neposlednom rade, čistenie tohto mlynčeka je jednoduché. Demontovateľné časti a hladké povrchy umožňujú rýchle a efektívne čistenie, čím sa udržuje čistota a hygiena pri príprave kávy.

Timemore Sculptor 078 elektrický mlynček na kávu je výkonný a spoľahlivý nástroj pre každého kávového nadšenca. Jeho precízne mletie, jednoduché ovládanie a elegantný dizajn robia z neho skvelú voľbu pre tých, ktorí si chcú vychutnať lahodnú kávu v pohodlí svojho domova alebo na cestách.

Rozmery 261 x 118 x 294 mm
Váha 6,81kg
Výkon 400W
Otáčky 800-1400
Kamene 78mm

€890
Dostupnosť: Skladom
TIMEMORE SCULPTOR 078 ELECTRIC COFFEE GRINDER
Snímka obrazovky 2023 07 18 o 17.18.16
ZADARMOZADARMO
Garancia čerstvosti
kávu pražíme každý týždeň
Doprava zdarma
nad 40€ SR a 50€ ČR
Osobný odber
v kaviarni - Miletičova 40, BA
Tisíce výdajných miest
po celom Slovensku a ČR