TIMEMORE mlynček Chestnut C2

C2-Fold je nový vlajkový model z C2 a vylepšený o prenosnú skladaciu rukoväť a novo navrhnutú modernú keprovú líniu. A stále si zachováva nízku hmotnosť, čo je dosiahnuté použitím plastových stabilizátorov na vnútornej strane na zníženie hmotnosti.

BUDGET GRINDER - Dodáva sa s kužeľovými kameňmi z nehrdzavejúcej ocele vo veľkosti 38 mm, TIMEMORE GESTNUT C2 FOLD poskytuje celkom konzistentné mletie za prijateľnú cenu pre každého, kto má záujem o domácu prípravu specialty kávy.

VNÚTORNÉ NASTAVENIE - Jednoducho otáčajte voličom podľa vašich preferencií od jemnejšieho po hrubšie nastavenie, tento ručný mlynček môžete použiť na všetko od espressa po alternatívnu prípravu kávy.

JEDNODUCHOSŤ - Jedinečná protišmyková textúra uľahčuje držanie tohto ručného mlynčeka na kávu. Vďaka hladkým ložiskám a štíhlemu telu s priemerom 52 mm sa ľahko ovláda a melie.

PRAKTICKÁ KAPACITA – Perfektná veľkosť a hmotnosť (430 g), ľahko sa drží a prenáša, ale stále má slušnú kapacitu 20-25 gramov, čo stačí na prípravu šálky alebo dvoch pri každodennom používaní.

ĽAHKÝ, ALE ODOLNÝ - Telo z hliníkovej zliatiny robí z mlynčeka C2-Fold skvelý ľahký mlynček na kávu na cestovanie alebo kempovanie. Trvanlivosť zároveň zaručuje nerezová kľuka, hnací hriadeľ a kužeľové kamene.

€69
Dostupnosť: Skladom
TIMEMORE mlynček Chestnut C2
栗子C
Tip
Garancia čerstvosti
Garancia čerstvosti
kávu pražíme každý druhý deň
Doprava zdarma nad 40€
Doprava zdarma
nad 40€ SR a 50€ ČR
Osobný odber
Osobný odber
v pražiarni na Miletičovej 1, BA
Cez 10000 výdajných miest
Cez 10 000 výdajných miest
po celom Slovensku a ČR

Podrobný popis

Text pripravil AI

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Hmotnosť: 0.5 kg