ETHIOPIA Koromii - espresso

Profil - bobuľové ovocie, kvety, marhuľa, mliečna čokoláda 

Farmár - Koromii Farmers Group
Farma - Koromii, Oddo Shakiso
Oblasť - Guji
Odrody - JARC 74112
Spracovanie - Natural
Nadmorská výška – 2000 - 2150 mnm

Variant:
€13 €42 od €13
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
ETHIOPIA Koromii - espresso
eth koromii
Tip
Garancia čerstvosti
kávu pražíme každý druhý deň
Doprava zdarma
nad 40€ SR a 50€ ČR
Osobný odber
v kaviarni - Trnavská cesta 25A, BA
Cez 10 000 výdajných miest
po celom Slovensku a ČR

Podrobný popis

Káva z Etiópie, a konkrétne z regiónu Koromii, je jednou z tých, ktoré majú svoju jedinečnú chuť a charakter. Táto káva je často vyhľadávaná pre svoje jasné a živé chutné tóny, ktoré z nej robia ideálnu voľbu pre prípravu espressa. Nasledujúci popis vám priblíži, čo môžete očakávať od kávy Etiópia Koromii, praženej na espresso:

  1. Pôvod a región: Káva Etiópia Koromii pochádza z južnej časti Etiópie, ktorá je známa svojou bohatou kávovou kultúrou a tradičnými postupmi pestovania. Koromii je región s vysokou nadmorskou výškou a vhodným podnebím pre kultiváciu kávových plodov.

  2. Aróma: Táto káva je známa svojím intenzívnou a zložitejšou arómou. Môžete očakávať vôňu čerstvých kvetov, bobulových plodov a jemných bylinných tónov. Tieto vône dodávajú káve Etiópia Koromii svoju charakteristickú a osviežujúcu atmosféru.

  3. Chuťový profil: Pri príprave na espresso budete mať možnosť ochutnať plnú paletu chutí. Základom bude svieža kyslosť, ktorá evokuje nedozreté mahrule. Okrem toho sa môžete tešiť na sladkú medovú sladkosť a príjemnú chuť čokolády. Celý chuťový zážitok môže byť krásne vyvážený a harmonický.

Káva Etiópia Koromii je pre milovníkov kávy skutočným pokladom, pretože ponúka bohatý a komplexný chuťový zážitok. Jej exotické a prírodné arómy a chutné tóny robia z tejto kávy výnimočný výber pre prípravu espressa, ktoré si môžete vychutnať kedykoľvek.