KENYA Thiriku AA - filter

Profil - limetka, čierne rábezle, rebarbora, čokoláda, jogurt

Farmár - viac farmárov
Farma - Thiriku
Oblasť - Nyeri
Odrody - SL28
Spracovanie - washed
Nadmorská výška – 1880-1970 mnm

Variant:
€14,50 €45 od €14,50
Dostupnosť: Skladom Skladom Zvoľte variant
KENYA Thiriku AA - filter
Garancia čerstvosti
Garancia čerstvosti
kávu pražíme každý druhý deň
Doprava zdarma nad 40€
Doprava zdarma
nad 40€ SR a 50€ ČR
Osobný odber
Osobný odber
v pražiarni na Miletičovej 1, BA
Cez 10000 výdajných miest
Cez 10 000 výdajných miest
po celom Slovensku a ČR

Podrobný popis

Plantáže v oblasti Thiriku vysoko nad morom a bohatá pôda zabezpečujú ideálne podmienky pre pestovanie vynikajúcich kávových zŕn. Zber kávy prebieha manuálne a je starostlivo vyberaný len plne zrelý plody, čo prispieva k jej vysokému štandardu kvality.

Thiriku AA je označenie, ktoré poukazuje na veľkosť zŕn. "AA" označuje najväčšie a najkvalitnejšie zrná kávy, ktoré sa týmto označením pyšnia. Tieto veľké zrná majú rovnomerne vyvinuté chuťové charakteristiky a predstavujú kávu najvyššej kvality.

Chuťový profil kávy Kenya Thiriku AA je nesmierne bohatý a živý. Charakterizuje ju výrazná a intenzívna aróma s nádychom citrusových plodov, ako sú limetky. Táto jasná ovocná chuť je harmonicky vyvážená s príjemnou sladkosťou a jemným telom. Odroda Thiriku AA sa tiež vyznačuje jemnou kvetinovou nôtou a príjemnou kyslosťou, ktorá dodáva káve živú a osviežujúcu chuťovú dimenziu. Zvýraznená je chuť čiernych ríbezlí a rebarbory.

Pražiarne sa s veľkou starostlivosťou venujú praženiu kávy Kenya Thiriku AA, aby zachovali jej charakteristické chuťové vlastnosti. Svetlé praženie umožňuje zachovať ovocné a kvetinové arómy, ktoré robia z tejto kávy skutočný zážitok.

Pre náročných milovníkov kávy a tých, ktorí hľadajú výnimočnú kávu s nezameniteľným chuťovým profilom, Kenya Thiriku AA je skvelou voľbou. Je to zážitok, ktorý vám otvorí bránu do sveta vynikajúcich káv a očarí vás svojou bohatosťou, živosťou a eleganciou v každom šálku.